ODS spustila svoji stránku na YouTube

ODS dnes spustila svoji vlastní stránku na nejpopulárnějším kanálu pro sdílení videa – YouTube. Jde o další kamínek v mozaice moderně vedené kampaně do Evropského parlamentu. Politické strany a instituce v zahraničí rovněž s úspěchem YouTube využívají.

„Krátké video podává informaci v názorné, koncentrované formě. Navíc dokáže politickou osobnost vystihnout včetně jejího stylu a způsobů. A to v pozitivním i negativním slova smyslu. Je zkrátka přesvědčivější než psané slovo,“ říká Jan Zahradil, lídr kandidátky ODS pro volby do Evropského parlamentu.

Hned první den se na adrese http://www.youtube.com/tvods objeví několik nových videí. Jako první to bude kritický portrét Jiřího Paroubka.

„Nemohli jsme pominout volbu předsedy ČSSD a sjezd sociálních demokratů vůbec. Představujeme staronového předsedu jeho vlastními slovy a skutky. Sjezd budeme komentovat i dalšími videi,“ doplňuje Jan Zahradil.

Ve stanovený čas se na videostránce ODS objeví i klipy představující volební program ODS do Evropského parlamentu. Po skončení kampaně bude videostránka nadále sloužit jako moderní prostředek ODS pro komunikaci s veřejností.